firemní profil

Firemní profilNa českém trhu působíme od roku 2001. Specializujeme se na vývoj softwarových řešení s využitím internetových a mobilních technologií. Naše produkty zahrnují platební a identifikační systémy, elektronické katalogy, systém pro SMS komunikaci a sběr dat pomocí mobilních telefonů, portály a věrnostní aplikace. Produkty, které pro klienty vyvíjíme, přispívají k zefektivnění podnikových procesů a předávání informací nebo slouží k rozvoji obchodu. Při práci využíváme vhodných nástrojů a technologií tak, abychom naplnili naši filozofii – dodávat a realizovat inteligentní softwarová řešení. Softwarové produkty se snažíme udržet na nejvyspělejší funkční a technologické úrovni.

Velký důraz klademe na kvalitu naší práce. Ke každému námi dodanému softwarovému produktu poskytujeme záruku a pozáruční servis. Cílem společnosti je přinášet klientům kvalitní softwarové produkty a kvalitní služby spojené s jejich provozem a rozvojem. Smyslem našich aktivit je nabídnout klientovi takové řešení, které mu bude pomáhat na cestě k dosažení jeho obchodních cílů.

K řešení projektů sestavujeme tým ze zkušených specialistů, kteří dokážou analyzovat potřeby klienta a navrhnout vhodné řešení. Podle potřeby a charakteru projektu doplňujeme řešitelský tým odborníky ze širokého okruhu stálých externích spolupracovníků. Při vývoji využíváme moderní technologie, abychom docílili vysoké efektivity navrhovaných řešení. Díky našim zkušenostem s dodávkou software na klíč je náš klient vždy o krok napřed.