loyalty.jpg, 73 kB

Dodávka věrnostních systémůVěrnostní program je nejenom ověřeným marketingovým nástrojem, ale dnes již nezbytnou součástí služeb poskytovaných zákazníkovi. Účast ve věrnostním programu motivuje zákazníka, aby utrácel větší podíl svých výdajů pouze v prodejní síti konkrétního obchodníka. Mezi obchodníkem a zákazníkem se vytváří pevnější vazba a snižuje se tím riziko, že by přešel ke konkurenci.

V úzké spolupráci s klientem navrhneme optimální řešení věrnostního programu. Každé naše řešení respektuje specifické prostředí klienta a obor jeho podnikání, stejně jako charakteristické zvyklosti jeho zákazníků. Mechanika programu musí být jednoduchá a pro zákazníka snadno pochopitelná.

Vhodně zvolená technologie a princip fungování je základním klíčem každého úspěšného věrnostního programu. Naši odborníci vám pomohou s výběrem vhodné technologie a navrhnou řešení, které bude splňovat všechna finanční, technická i organizační kritéria. Samozřejmostí je i zajištění marketingové podpory včetně vytipování a zapojení vhodných partnerů. K zákaznickému programu poskytujeme související provozní podporu, výrobu propagačních materiálů, infolinku, webové stránky a podobně.